•  Z nami film nigdy Ci się nie urwie!

E-mail:zerolimitow@gmail.com

Version:3.0

 
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

 W imię... (2013) Film polski

W imię... (2013) Film polski
Przyjaźń z miejscowym outsiderem stanie się dla księdza Adama powodem do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi uciekł w stan duchowny.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 147  Opinii: 0
Pobierz film

 Jutro będzie lepiej (2010) film polski

Jutro będzie lepiej (2010) film polski
Trzech bezdomnych chłopców, dwaj bracia i ich kolega, mieszka na rosyjskim dworcu kolejowym. Pewnego dnia postanawiają wyruszyć w poszukiwaniu lepszego jutra. Chcą przejść przez zieloną granicę do Polski, aby znaleźć wszystko to, czego do tej pory nie mieli - dom, przyjaciół, szczęście...
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 124  Opinii: 0
Pobierz film

 Ewa (2010) PL

Ewa (2010) PL
Film "Ewa" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Giza mieszka ze swoim mężem Erwinem i dwojgiem dzieci w familoku na Śląsku. Erwin stracił pracę w kopalni i teraz zajmuje się wynoszeniem złomu z opuszczonych hal. Uporczywie szuka pracy, próbując dostosować się do nowej rzeczywistości. Stara się sprostać wymaganiom opanowania obsługi komputera i znajomości języków obcych, stawianym przez pracowników urzędu pracy. Mimo wielkiej miłości łączącej głównych bohaterów, brak pieniędzy wywołuje coraz częstsze kłótnie. Przez splot okoliczności oraz przypadków Giza poznaje elegancką Monikę (Anna Guzik), która proponuje jej pracę w klubie nocnym. Na początku Giza tylko sprząta, ale wkrótce otrzymuje bardziej intratną propozycję. Albo zajmie się prostytucją albo może się wynosić. Narastające długi i coraz gorsza sytuacja finansowa powodują, że kobieta wbrew sobie godzi się na prace w agencji w innym charakterze niż sprzątaczka... I jak zawsze prawda wychodzi na jaw, a mąż dowiaduje się o niej ostatni...
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 312  Opinii: 0
Pobierz film

 Śniadanie do łóżka (2010) [PL]

Śniadanie do łóżka (2010) [PL]
Zdolny, choć pechowy kucharz Piotr (Tomasz Karolak) ku swemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i... miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) - szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 857  Opinii: 0
Pobierz film

 Chrzest (2010) PL

Chrzest (2010) PL
Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowo narodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka, przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się o niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 1608  Opinii: 0
Pobierz film

 Beniamiszek (1975) [PL]

Beniamiszek (1975) [PL]
Pełna nastroju dramatyczna opowieść o losie człowieka - kiedyś bogatego dziedzica nazwiskiem Żegota, który utracił wszystko: majątek, przyjaciół i ukochaną kobietę. Los zsyła mu pięknego konia, który steje się jego przyjacielem i odmienia mu życie. Niestety, koń zostaje skradziony i choć Żegota po roku poszukiwań odnajduje go, nie jest pewien, czy jest to jego "Beniamiszek". Nurtująca go stale wątpliwość doprowadza do tragicznego zakończenia całej historii. (za www.filmpolski.pl)
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 213  Opinii: 0
Pobierz film

 Aktorka (1971) [PL]

Aktorka (1971) [PL]
Bohaterką krótkiego filmu jest sfrustrowana aktorka Olga Jazykowa, która niegdyś poświęciła szczęście osobiste dla kariery. Lata występów na prowincjonalnych scenach przyniosły jednak gorzkie rozczarowanie. Aktorstwo straciło swój blask, ustępując miejsca rutynie. Upragniony sukces nie przyszedł. Jako dojrzała kobieta Olga zaczyna żałować zniszczonego przez siebie małżeństwa. Postanawia rzucić teatr i wrócić do męża, którego niegdyś opuściła. Nie wie jednak, że Jazykow, nie mogąc się pozbierać po jej odejściu, wpadł w alkoholizm i stracił cały, pokaźny majątek. Teraz, widząc głębię swego upadku, myśli już tylko o samobójstwie.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 173  Opinii: 0
Pobierz film

 Męskie sprawy (1988) [PL]

Męskie sprawy (1988) [PL]
Jest listopad 1918 roku. Do miasteczka pod Poznaniem przybywa Maks, dezerter z armii niemieckiej, kuzyn Turowskich, miejscowych właścicieli browaru, rodziny o starych tradycjach powstańczych. Głową rodu jest Józef Turowski, a najmłodsi członkowie rodziny wnuki: 10-letnia Gundzia i starszy od niej Zyga. Maks chce przedrzeć się do Poznania, ale Turowski zatrzymuje go u siebie. Młodzi chłopcy - Maks, Zyga, Pyra, Okularnik, Jasio Ministrant wierzą, że niedługo będą bić Niemców. Wypisują hasła na
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 219  Opinii: 0
Pobierz film

 Godzina (1979) [PL]

Godzina  (1979) [PL]
Film przedstawia historię jednego dnia, tak pamiętnego dla Warszawy - 1 sierpnia 1944 roku. Niemcy wycofują się już od pewnego czasu, wszyscy oczekują, kiedy nastąpi sygnał wybuchu powstania. Tego dnia - 1 sierpnia - już przed południem rozpoczął się w Warszawie wielki ruch. Łącznicy przenosili wiadomość: Godzina "W" o siedemnastej. Następuje koncentracja oddziałów w wyznaczonych uprzednio punktach, przewożenie zgromadzonej broni. W jednym z takich punktów zbiera się pluton Armii Krajowej pod dowództwem "Czarnego". Mają zaatakować hitlerowskie koszary..
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 222  Opinii: 0
Pobierz film

 Pismak (1985) [PL]

Pismak (1985) [PL]
Rafał jest młodym dziennikarzem. Pewnego dnia zostaje aresztowany za wydawanie pisma "Diabeł". W celi poznaje dwie bardzo kontrowersyjne osoby - kasiarza Szpicbródkę i byłego zakonnika Sykstusa. Dzięki nim Rafał znalazł materiał na swoją powieść.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 229  Opinii: 0
Pobierz film

Najlepsi użytkownicy

seanse.org
Dodanych filmów: 11352
xgrzegorz1990x
xgrzegorz1990x
Dodanych filmów: 1014
FankaRiri
FankaRiri
Dodanych filmów: 178

Sonda

Ile masz lat?
5-15
15-25
25-40
40-60
60+

Film tygodnia

Uciekinier / Mud (2012) [Lektor]


Historia dwóch chłopców, którzy na swej drodze spotykają zbiega. Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Dwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.