•  Z nami film nigdy Ci się nie urwie!

E-mail:zerolimitow@gmail.com

Version:3.0

 
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

 Atramentowe Serce / Inkheart / Lektor

Atramentowe Serce / Inkheart / Lektor
Dziewczynka poszukuje odpowiedzi dlaczego jej matka zaginęła. Film opowiada o losach młodej dziewczyny Meggie i jej ojca, Mo. Żyją oni samotnie w domu, a ich pasją są książki. Jednak pewnej nocy zjawia się nieznajomy mężczyzna, Dustfinger. Od tego momentu życie Meggie zmienia się. Dziewczyna znajduje odpowiedzi na wiele pytań, również na to najważniejsze: co stało się z jej matką, która podobno wyruszyła w długą podróż. Ekranizacja pierwszej części z bestsellerowej trylogii niemieckiej pisarki Cornelii Funke.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 35  Opinii: 0
Pobierz film

 Ricky / Lektor

Ricky / Lektor
Twórcy "Amelii" i "8 kobiet" przedstawiają historię niezwykłej miłości, w której rzeczywistość przeplata się z elementami magicznymi. Zwyczajne spotkanie dwojga ludzi staje się początkiem niezwykłej historii. Katie, jest samotną matką, na co dzień pracującą w fabryce. Pewnego dnia na jej drodze staje Paco i zakochują się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Owocem tej miłości będzie Ricky, dziecko o niezwykłych zdolnościach, które wystawi uczucia Katie i Paco na próbę.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 34  Opinii: 0
Pobierz film

 INK / napisy

INK / napisy
Pewnej nocy ośmioletnia Emma zostaje porwana przez tajemniczego Inka i uwięziona w krainie Snu od tego momentu rozpoczyna się walka o jej niewinną duszę.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 21  Opinii: 0
Pobierz film

 Czarny Las / Black Forest / 2012 / Lektor

Czarny Las / Black Forest / 2012 / Lektor
Mroczna baśń z przeplatającymi się elementami świata realnego i horroru. Szwarcwald na południu Niemiec, zbliża się noc letniego przesilenia. Grupa rządnych przygód turystów wsłuchuje się w tajemnicze i intrygujące opowieści miejscowego przewodnika i gawędziarza. Jest wśród nich między innymi zamożne małżeństwo z niemowlęciem, dwóch poszukiwaczy zjawisk paranormalnych oraz lekarz onkolog z bagażem traumatycznych wspomnień. Cazmar (Ben Cross) nie tylko snuje mroczne opowieści, jest gotów zabrać turystów do miejsca, gdzie to co ukryte, zapomniane i obce ujawnia swe oblicze. W tajemniczym lesie, w prastarym kamiennym kręgu zostaje odprawiony dziwny rytuał, którego skutkiem jest porwanie niemowlęcia przez dziwne istoty i przeniesienie turystów w inny wymiar. W nowej rzeczywistości niezwykle ważna okaże się znajomość baśni i legend, bowiem właśnie bohaterowie tych opowieści zagwarantują turystom niezapomniane i krwawe wakacje.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 78  Opinii: 0
Pobierz film

 Brave / Merida Waleczna / 2012 / Dubbing

Brave / Merida Waleczna / 2012 / Dubbing
W mitycznej Szkocji, Merida, członek rodziny królewskiej, decyduje się porzucić rodowe nazwisko, żeby spełnić swoje marzenie - zostać łucznikiem. Merida dokonuje trochę nierozważnego wyboru, który skutkuje zniszczeniem królestwa jej ojca i życia jej matki. Merida postanawia walczyć, by naprawić szkody.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 58  Opinii: 1
Pobierz film

 Król Skorpion 2: Narodziny Wojownika / The Scorpion King 2: Rise of a Warrior / Lektor

Król Skorpion 2: Narodziny Wojownika / The Scorpion King 2: Rise of a Warrior / Lektor
Początki młodego Skorpiona. Zobacz, jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Championship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak "Resident Evil: Zagłada" i "Nieśmiertelny" zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 47  Opinii: 0
Pobierz film

 Król Skorpion 3: Odkupienie / The Scorpion King 3: Battle For Redemption / 2012 / Lektor

Król Skorpion 3: Odkupienie / The Scorpion King 3: Battle For Redemption / 2012 / Lektor
Od momentu dojścia Mathayusa (Victor Webster) do władzy, w pierwszej części Króla Skorpiona, wiele się zmieniło. Jego pustynne imperium upadło, a zaraza odebrała mu jego królową. Teraz jako zabójca do wynajęcia musi zrobić wszystko aby obronić królestwo przed okrutnym tyranem i jego armią wojowników widmo. Musi on stawić czoła największemu wyzwaniu w swoim życiu po to, aby odzyskać władzę i chwałę, które posiadał w przeszłości. W rolach głównych: Ron Perlman (Hellboy) i Billi Zane (Titanic). "Król Skorpion 3: Odkupienie" to niekończąca się przygoda oraz fenomenalna akcja, jakiej nie widzieliście nigdy wcześniej!
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 37  Opinii: 0
Pobierz film

 Król Skorpion / The Scorpion King / Lektor

Król Skorpion / The Scorpion King / Lektor
Legendarny władca Egiptu. Heroic fantasy w realiach starożytnego Egiptu. Umięśnieni mężczyźni, skąpo ubrane kobiety i masa efektów specjalnych. Zainspirowana opowieściami o legendarnym władcy Egiptu, historia opowiedziana w filmie "Król Skorpion" osadzona jest w pełnych brutalności czasach ciężkich doświadczeń plemion pustynnych jeszcze cztery wieki przed wzniesieniem Wielkiej Piramidy. To właśnie wtedy, jak widzimy początkowo na ekranie, czarnoksiężnik przepowiedział, że wkrótce na arenę starożytnego świata wkroczy postać legendarnego króla, który wsławi się odwagą i męstwem. Bezwzględny i okrutny Memnon mniema, iż chodzi o niego i gotów jest zrobić wszystko, aby zostać królem. Siłą stara się podporządkować sobie plemiona pustynne, w swoich atakach napotykając na niewielki opór nielicznych, osłabionych codziennymi zmaganiami ludów. Mimo to niewielka grupa Akkadianów, niegdyś słynnego i silnego liczebnie szczepu sumeryjskiego, teraz niemalże na wymarciu, zostaje wynajęta z zamiarem pozbycia się czarnoksiężnika, który steruje zabójczą ręką Memnona. Z czasem okazuje się, że z grupy Akkadianów na skutek starć z wrogiem ostaje się zaledwie jedna osoba - Mathyus.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 26  Opinii: 0
Pobierz film

 City of Ember / Miasto Cienia Lektor

City of Ember / Miasto Cienia Lektor
Atmosfera na powierzchni Ziemi jest tak zanieczyszczona, że ludzie zaczęli mieszkać pod ziemią. Pokolenia ludzi z miasta Ember żyją dzięki potężnemu generatorowi który zapewnia światło. Jednak generator zaczyna się psuć a swiatła w mieście powoli gasną. Dwoje nastolatków toczy wyscig z czasem by odkryć tajemnice istnienia miasta oraz pomóc obywatelom w ucieczce zanim światła zgasną na zawsze.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 75  Opinii: 0
Pobierz film

 The Devil You Know / 2013 / Napisy

The Devil You Know / 2013 / Napisy
Kathryn Vale (Lena Olin) jest samotną ex-gwiazdą kina z mrocznym sekretem oraz matką Zoe (Rosamund Pike), która pragnie pójść w jej gwiazdorskie ślady. Gdy Kathryn stara się odnowić swoją karierę, grozi jej anonimowy szantażysta. Następujące wydarzenia zmuszają Kathryn do stanięcia twarzą w twarz z prawdą o sobie samej i o wszystkich wokół.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 32  Opinii: 0
Pobierz film

Najlepsi użytkownicy

seanse.org
Dodanych filmów: 11352
xgrzegorz1990x
xgrzegorz1990x
Dodanych filmów: 1014
FankaRiri
FankaRiri
Dodanych filmów: 178

Sonda

Ile masz lat?
5-15
15-25
25-40
40-60
60+

Film tygodnia

Uciekinier / Mud (2012) [Lektor]


Historia dwóch chłopców, którzy na swej drodze spotykają zbiega. Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Dwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.