•  Z nami film nigdy Ci się nie urwie!

E-mail:zerolimitow@gmail.com

Version:3.0

 
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

 Jackass - Świry W Akcji / Jackass The Movie / Lektor

Jackass - Świry W Akcji / Jackass The Movie / Lektor
"Jackass" to program, którego prowadzący robi na antenie maksymalnie głupie, bezsensowne, a niekiedy nawet i niebezpieczne rzeczy. Niekiedy każe przypadkowym osobom jeść jajka, a następnie zwracać je na antenie do kubełka, bądź też dorzuca psie kupy do jedzenia w restauracji, a następnie robi awanturę szefowi lokalu.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 9  Opinii: 0
Pobierz film

 Jackass 2.5 / Napisy

Jackass 2.5 / Napisy
Kolejna cześć filmu Jackass nosząca numerek 2.5 pozwala nam spojrzeć na szereg nowych karkołomnych wyczynów przygotowanych przez Johnny'ego Knoxville'a i jego przyjaciół. Jeśli oczekujesz skomplikowanej fabuły, to zdecydowanie nie jest to film dla Ciebie.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 6  Opinii: 0
Pobierz film

 Jackass 2 - Świry W Akcji / Jackass Number Two / Lektor

Jackass 2 - Świry W Akcji / Jackass Number Two / Lektor
Kolejna seria głupkowatych i kaskaderskich wyczynów grupy ludzi znanej jako ''Jackass", na której czele stoi Johnny Knoxville. Kontynuacja pełnometrażowego filmu ma za zadanie ponownie rozbawić nas do łez.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 8  Opinii: 0
Pobierz film

 Jackass 3 / 2010 / Lektor

Jackass 3 / 2010 / Lektor
Film Jackass 3-D zrealizowany jest w najnowszej technologii 3D oraz w zwolnionym tempie akcji. Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius, Jason 'Wee Man' Acuna i reszta psychicznie wątpliwego gangu po raz kolejny pojawiają się na dużym ekranie i udowodnią nam, że tytuł największych kretynów na świecie należy się właśnie im. Cały seans składa się z wielu luźno ze sobą powiązanych scenek. W filmie możemy zaobserwować zabawne i niebezpieczne wyczyny kaskaderskie wykonane przez głównych bohaterów.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 6  Opinii: 0
Pobierz film

 Jackass 3.5 / 2011 / Lektor

Jackass 3.5 / 2011 / Lektor
Ekipa "Jackass 3D" nakręciła więcej materiału, niż była w stanie wykorzystać z filmie, a w związku z jego dużą popularnością postanowiła niewykorzystane skecze wypuścić jako kolejny film.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 8  Opinii: 0
Pobierz film

 Powrót Legendarnej Pięści / Jing Mo Fung Wan: Chen Zhen / 2010 / Lektor

Powrót Legendarnej Pięści / Jing Mo Fung Wan: Chen Zhen / 2010 / Lektor
Historia chińskich robotników wysłanych podczas 1 wojny światowej do europy. Francja, 1917: Chen Zhen, uczeń szkoły Jing Wu, uznany za zabitego przez Japończyków, po tym jak pomścił śmierć swojego mistrza, jest jednym z wielu Chińczyków, którzy zostali wysłani przez rząd, by walczyć po stronie alianckiej na frontach pierwszej wojny światowej. Podczas ataku bombowego Chen'owi udaje się zebrać swoich przyjaciół ze szkoły, oprócz jednego - Qi Tianyuan, który zginął. Szanghaj, 1925: Napięcia pomiędzy Chinami a Japonią w Mandżurii narastają, ale samo miasto, gdzie panuje międzynarodowa atmosfera, jest areną różnorakich interesów. W angielsko-amerykańskiej części miasta, bogaty biznesmen Liu Yutian (Anthony Wong Chau-Sang) jest stałym bywalcem nocnego klubu Casablanca, gdzie swoje występy ma pewna gwiazda - śpiewaczka Kiki. Jak wielu innych w klubie, piosenkarka potajemnie szpieguje dla Japończyków. Pod przybranym nazwiskiem swojego zmarłego kolegi - Qi Tianyuan'a, Chen przewodzi anty-japońskiej grupie, która składa się głównie z jego przyjaciół ze szkoły Jing Wu. Przypochlebiając się Liu, Zhen zostaje przyjęty jako partner w klubie Casablanca. Podczas próby zabicia chińskiego generała przez Japończyków, Chen w przebraniu "Zamaskowanego wojownika" ratuje oficera przed śmiercią. Kiedy Japończycy rozpoczynają masowe zabójstwa, zamaskowana postać Zhen'a staje się bohaterem ludu.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 31  Opinii: 0
Pobierz film

 Starsza Pani Musi Zniknąć / Duplex / Lektor

Starsza Pani Musi Zniknąć / Duplex / Lektor
Para znajduje idealne mieszkanie, niestety przeszkadza im starsza Pani mieszkająca piętro wyżej. Alex i Nancy odnajdują mieszkanie swoich marzeń. Jest tylko małe 'ale' w postaci staruszki mieszkającej piętro wyżej. Wkrótce młoda para przekona się na co ich stać, gdy będą walczyć o odrobinę spokoju.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 17  Opinii: 0
Pobierz film

 Władcy Ognia / Reign of Fire / Lektor

Władcy Ognia / Reign of Fire / Lektor
Niedaleka przyszłość. 12-letni Quinn przypadkowo budzi ze snu smoka. Przez 20 lat potwór i jego potomstwo sieją spustoszenie. Kiedy Quinn dorasta, staje na czele grupy ocalałych. Pewnego dnia zjawia sie u nich kilku Amerykanów, którzy twierdzą, że są pogromcami potworów. Ich przywódca Danton wraz z piękną Alex przekonują Quinna i jego przyjaciół, by stanęli do walki ze smokami.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 13  Opinii: 0
Pobierz film

 Wędrówki z Dinozaurami / Walking With Dinosaurs / 2013 / Dubbing

Wędrówki z Dinozaurami / Walking With Dinosaurs / 2013 / Dubbing
Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D. Film, który sprawia wrażenie, jakby nakręcono go 70 milionów lat temu, pełen jest zapierających dech scen akcji, porywających przygód i niezwykłych krajobrazów, które na zawsze zniknęły z powierzchni Ziemi.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 5  Opinii: 0
Pobierz film

 Barefoot / 2014 / ENG

Barefoot / 2014 / ENG
Będący czarną owcą zamożnej rodziny syn (Scott Speedman), spotyka młodą dziewczynę z problemami psychicznymi, Daisy Kensington (Evan Rachel Wood). Dotychczasowe życie kobiety przebiegało w zupełnej izolacji przed światem zewnętrznym. Mężczyzna postanawia ją jednak zabrać na ślub swojego brata, aby udowodnić bliskim, że jego własne życie jest teraz ustabilizowane. Daisy podbija serca poznanej rodziny swoją szczerością i młodzieńczym urokiem, powodując jednocześnie, że mężczyzna i ona zakochują się w sobie.
Rozpocznij seans    Wyświetleń: 11  Opinii: 0
Pobierz film

Najlepsi użytkownicy

seanse.org
Dodanych filmów: 11352
xgrzegorz1990x
xgrzegorz1990x
Dodanych filmów: 1014
FankaRiri
FankaRiri
Dodanych filmów: 178

Sonda

Ile masz lat?
5-15
15-25
25-40
40-60
60+

Film tygodnia

Uciekinier / Mud (2012) [Lektor]


Historia dwóch chłopców, którzy na swej drodze spotykają zbiega. Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Dwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.